Összefoglaló 2024. május 11., szombat

Haladás Viktória - DVTK 3-2 (0-0)

Szombathelyen zárta a Simple Női Liga 2023/2024-es küzdelmeit a DVTK női labdarúgó csapata. A vasgyáriak az 5. helyen végeztek az idei pontvadászatban.

Simple Női Liga 22. forduló

Haladás Viktória - Diósgyőri VTK 3-2 (0-0)

Szombathely, Szombathelyi Haladás Sportkomplexum. Játékvezető: Alafi Beatrix (Végh Márton, Frank Viktor László)
Haladás Viktória: Kollár - Kis A., Szil, Urbán, Feketevíziová, Kovács V., Pintér T., Vladulescu, Csáki E., Csizmadia, Németh A. Vezetőedző: Markó Edina
DVTK: Ádám A. - Madarász, Geréd, Komlós - Nagy L., Sain, Mezőssy, Smajić, Boros - Mikó, Myhal Vezetőedző: Bém Gábor.

Csere: Szil helyett Kiss-Lantos a 46., Mezőssy helyett Oláh A. a 46., Feketevíziová helyett Nagy D. az 56., Kis A. helyett Németh M. a 71., Csizmadia helyett Hécz a 84., Smajic helyett Nagy P. a 84., Nagy L. helyett Katona a 84., Mikó helyett Szolomájer a 87. percben.
Sárga lap: Oláh A. a 74. percben.
Gólszerző: Myhal (0-1) az 58., Kovács V. (1-1) a 63., Madarász (1-2) a 73., Pintér T. (2-2) a 75., Hécz (3-2) a 90+2. percben.

Bém Gábor: - Fájó ez a vereség, mert az ellenfél helyzet nélkül rúgott három gólt. Az első és a második félidőben is mi irányítottuk a játékot, sokkal többet birtokoltuk a labdát és kétszer is vezettünk, de ennyi helyzetet büntetlenül nem lehet kihagyni és csak akkor fogunk előre lépni, ha az ilyen mérkőzéseket megnyerjük. Az egész szezont nézve reális az ötödik helyünk.

Fotó: Unger Tamás / vaol.hu