Összefoglaló 2024. április 22., hétfő

LU17: Pécsi MFC - DVTK 2-1  (0-0)

Gólnélküli első játékrész után a hazaiak jöttek ki jobban a meccs második feléből. A DVTK LU17-es együttesének így nem sikerült pontot szereznie Baranyában.

Leány Országos U17-es Bajnokság,
Alsóházi rájátszás, 1. forduló

Pécsi MFC - Diósgyőri VTK 2-1 (0-0)

Pécs, Kovácstelep Sporttelep, Játékvezető: Ravasz Frigyes Trisztán (Kövesdi Ákos Bendegúz, Laki Menyhért).
Pécsi MFC: Hollósi E. - Marton M., Kis V., Máté N., Dóka H., Légrádi B., Papp L., Orsós V., Turi B., Lövei K., Szolga B. Vezetőedző: Bolboaca Sergiu.
Diósgyőri VTK: Galambvári O. - Bánsági H., Megyes Zs., Fekete R., Berki M., Képes K., Balogh V., Nagy L., Csikós E., Magyar A., Alföldi R. Vezetőedző. Túróczi Loránt.

Csere:  Kiss V. helyett Dóra K. a 62., Csikós E. helyett Horváth E. a 69. Légrádi B. helyett Braun V. a 70. percben.
Sárga lap: Bánsági H. a 68. percben.
Gólszerző: Turi B. (1-0) a 60., Turi B. (2-0) a 80., Magyar A. (2-1) a 84. percben.

Túróczi Loránt: - Dicséretes teljesítményt nyújtottak a lányok, megnehezítették a hazaiak dolgát, amíg csak tudták. A meccs elején voltak lehetőségeink, amivel sajnos nem sikerült élnünk. A fordulás után fogyott az erőnk, de még hátrányban is zavarba hoztuk az ellenfelet. A szépítésre mindenképpen rászolgáltunk, sőt volt esélyünk az egyenlítésre is. Ismét egy olyan meccset játszottunk, amiből sokat lehet tanulni.