Április utolsó hétvégéjén Budapesten, a Horváth István Judo Csarnokban szálltak harcba az érmekért az U23-as sportolók a magyar bajnokságon, köztük három diósgyőri versenyző is. A női 70 kg-osoknál Hoó Fédra fantasztikus teljesítményt nyújtva egészen a döntőig menetelt, ahol szépen csillogó ezüstérmet szerzett. A 63 kg-osoknál Bazsányi Dorka és Demeter Lilien is helyt állt az erős mezőnyben a hetedik helyen végezve.

A korosztályos Budapest Kupán Csermák Dániel révén is volt piros-fehér induló a +90 kg-osok mezőnyében, aki jól judozva a 2. helyen zárt.

Szintén a hétvégén a Magyar Judo Szövetség átadta a kiemelkedő teljesítményt nyújtó szakemberek elismeréseit is, amely során a DVTK vezetőedzője, Flórusz János a "Magyar Judoért" aranyfokozat 2024. kitüntetésben részesült.